!!Za čo trhám ruky, nohy, hlavy!!
Za reklamy!
Za blbé komenty typu: ,,Si blbá, čo to píšeš za blivajzy a ty nevieš vôbec písať." Beriem kritiku, ale len rozumnú. Blog obsahuje yaoi(boys love)
Kopírovanie. Autor tohoto blogu som JA (pri hrách spoluautory) a tak to prosím rešpektujte.
Zatiaĺ všetko, časom ma určite niečo napadne :D
Vaša Tsuky

7.kapitola

4. prosince 2012 v 15:43 | Ja a M-chan |  Za lásku sa bojovať oplatí (s Myst)(yaoi, činné)
No konečne som tu...teda dúfam XD XD. No tak dávam vám se kapču...užite si ju :D
Akio: Ráno vstanem prvý. Sadnem si a pozorujem Kaita.
Kaito: Ze spánku mě probudí letmé doteky prstů probírajících se mi dlouhými vlasy. " MIláčku," zapředu a otevřu oči. Přitáhnu si ho do polibku. " Jak ses vyspinkal?"
Akio: ,,Dobré ráno. Dobre. A ty?"
Kaito: " Po tvém boku krásně lásko," oplatím mu úsměv. " Co budeme dneska dělat?" Juknu po něm.
Akio: ,,Najprv sa naraňajkujeme a potom...no neviem."
Kaito: " Snídaně základ dne. Neboj, že bych tě držel o hladu." Zaškaredím se. Zvednu se z postele a obléknu se. " Zůstaň tady lásko, jdu udělat jídlo a donesu ho sem."
Akio: ,,Tak jo," usmejem sa a ľahnem si do postele.
Kaito: Odejdu do kuchyně, udělám snídani a odnesu ji zpět nahoru.
Akio: ,,Mmm, to vonia," usmejem sa keď príde späť.
Kaito: " A to je jen pro nás dva, miláčku." Podívám se na tu hromadu na tácu. Položím tác na postel před Akia a sednu si naproti němu. " Dobrou chuť."
Akio: ,,Dobrú chuť," poviem už s plnými ústami. Tanier je onedlho preč.
Kaito: " Teda ty máš apetit," zasměju se nad jeho mlsnou. I když pravda je, že démon s jeho mocí spotřebuje hodn energie a musí ji doplnit. " Máš ještě hlad? Určitě tam ještě něco najdu." Podívám se na něj pobaveným pohledem.
Akio: ,,Nie ďakujem...a kto zo mňa tú energiu včera vybil, hmm?"
Kaito: " No nevím, kdo jí měl nadbitek." Vypláznu na něj jazyk. " A nečti mi myšlenky zlato," mrknu na něj a on tak krásně zčervená. Odnesu talíř a vrátím se zpátky. " Co tvůj bratr? Ještě se mě pokusí zabít?"
Akio: ,,Neviem...nejak sa neozýva...aspoň je chvíľu kľud," usmejem sa a pobozkám ho.Kaito: " To je dobře. Můžeme si užít chvilk bez něj, jen my dva." Sednu si k němu a pohladím ho po zádech
Akio: ,,A čo by si chcel robiť,hmm?"
Kaito: " Samozřejmě nic perverzního. Po včerejšku jsem tak vyšťavenej, že se ani nepostaví." Zasměju se.
Akio: ,,Mmm..nepôjdeme sa niekam prejsť? Doma sa mi nechce byť."
Kaito: " Dobře." Kývnu. " A kam pak by jsi chtěl jít? Do kina, zoloogický zahrady, nebo někam jinam?"
Akio: ,,Do zoo...len dúfam, že zvieratká zo mňa nedostanú infarkt."
Kaito: " Snad ne. Umíš schovat svou démonickou auru, aby jsi byl jako normální člověk?" Zeptám se ho zamyšleně.
Akio: ,,Asi hej...inak by si ma prehliadol už vtedy v tej knižnici."
Kaito: " Tak schovej auru a jdeme mezi lidi," usměju se na něj. Vyskočím z postele a převléknu se do nějakého oblečení, které je vhodné do města.
Akio: Prídeme do zoo a ja sa rozlievam nad mačičkami z Afriki. Sú naozaj krásne.
Kaito: " Ty jsi nikdy neyl v Zoo, že ne?" Podívám se na něj a stoupnu si za něj, když kouká přes ohradník. Obejmu ho kolem pasu a přitisknu si ho k sobě.
Akio: ,,Nebol....všetky zvieratá sa ma nejako začali báť....a nevidal mi čas."
Kaito: " Budeme chodit kam budeš chtít, máme na sebe spoustu času, co ty na to?" Usměju se na něj.
Akio: ,,S tebou aj na kraj sveta," Usmejem sa a ďalej pozorujem levy.
Kaito: Dole v zoo vezmu Akia do občerstvení, kde mu koupím trojtý hamburgr a dvoje hranolky, které během okamžiku všechny sní. " Nechceš ještě?"
Akio: ,,Ďakuje, stačilo. Za chvíľu budem ako guľa."
Kaito: " Mám takový pocit, že z tebe koulička nebude nikdy, díky tomu skvělému způsobu vybíjení," podívám se na něj. Chvílku ještě sedíme a jen si povídáme, než se vydáme na další průzkum zoo
Akio: Zoo je fakt veľká a zvieratá sú krásne. Domov sa dostaneme až keď zapadá slniečko.
Kaito: Svlékneme si boty a jdeme do obýváku. " Jsi unavený miláčku? Dneska toho máš už dost nachozeno." Pohladím ho po tváři.
Akio: ,,Jo no...to mi obaja....a to zajtra šľapem do školy...uff dáme sprchu?"
Kaito: Vezmu miláčka do náruče a odnesu ho do koupelny. Pomalu z něj svléknu oblečení a jakmile jsme oba nazí, vlezeme do sprchy, kde si miláčka krásně umyju a on se zatím mohl uvolnit.
Akio: Keď ma umyje, vezmem si od neho špongiu a začnem ho umývať tak ako on mňa.
Kaito: Nechám se umýt. Potom nás osuším a Akia odnesu do postele, kde ho uložím a já si lehnu hned vedle něj. Jen co si lehneme a přitulíme se k sobě, tak po chvíli spíme.
Akio: Ráno ma zobudí budík. Nechám Kaita spať a idem sa pripraviť do školy.
Kaito: Probudí mě chlad po mém boku. Akio už nená v posteli. obléknu si věci do školy a sejdu do kuchyně, kde je Akio a připravuje snídani. " Dobré ráno lásko," obejmu ho a políbím ho na krk.
Akio: ,,Dobré...si hladný?" Podľa zvuku jeho žalúdku zostím že hej. Naberiem na taniere a po jedle umyjem taniere.
Kaito: Obujeme se a vyrazíme do školy. " Ne že by se mi do toho ústavu teda chtělo. Radši bych byl s tebou doma." Vezmu ho za ruku.
Akio: ,,Veď ja tiež,a le holt škola je škola."
Kaito: " Nechceš ji zničit?" Podívám se na něj psím pohledem
Akio: ,,Ja by som rád, ale oni by ju znovu postavili. OK ja som tu tak sa zatiaľ maj." Dám mu pusu a idem do triedy.
Kaito: Počkám, než zajde do školy a jdu bloudit po městě, jestli někde neschání pracovní sílu. Poštěstí se mi v restauraci, kde hledají kuchaře na dopolední směnu. To se mi bude krásně krýt s Akiovou školou. Jemu to zatím říkat nebudu.
Akio: Trpiteľsky sa pozriem na svojho kamaráta Nareho ktorý na mňa tiež vrhne trpiteľský pohľad. Práve musíme počúvať matematické žvásty....brrr
Kaito: Dojdu ještě za šéfem a určím si s ním pracovní podmínky. Nastoupím hned zítra, aby si mě co nejdřív ozkoušel, jak na tom jsem a od nového týdne budu pracovat sám podle objednávek.
Akio: Cez prestávku ku nám dokvitne aj Nareho priateľ a tak máme o zábavu postarané.
Kaito: Dojdu domů a udělám jídlo, aby měl Akio co jíst, až přijde ze školy a jdu se dívat na televizi. Dávají přírodopisný dokument o ohrožených zvířatech.
Akio: Konečne odzvoní posledná hodina a mi ideme domov. Doma som potichu a Kaita naschvál nastraším. Za to skončím pod ním a on ma šteklí.
Akio: Po poslednej hodine sa vyrútime zo školy a bežíme domov. Nare býva o dva domy ďalej. Vojdem dnu a na gauči uvidím spacého Kaita. Usmejem sa a idem variť.
Kaito: Zaslechnu šramot z kuchyně, tak se zvednu a za pochodu se protáhnu. " Lásko, jídlo máš v lednici," usměju se, když vidím, jak hledá jídlo po kuchyni.
Pozriem na Kaita. ,,Aha." Dám mu pusu. ,,Chceš aj ty?"
Kaito: " Ne děkuju, já jsem před chvíli jedl." Vytáhnu mu jednu porci z lednice a dám mu jí do mikrovlnky. " Za chvilku to budeš mít."
Akio: ,,ďakujem....si moje zlato." Pobozkám ho.
Kaito: " Pro tebe všechno." Oplatím mu polibek. Dám mu ohřáté jídlo a stůl a sednu si naproti němu. " Co bylo dneska ve škole?"
Akio: ,,Ako vždy nehorázna nuda. Iba sa konečne dovalil Nare...ten tam nebol snáď sto rokov," zasmejem sa a pustím sa do jedla.
Kaito: Usměju se. " Já jsem taky školu nikdy neměl rád. Učitelé mluvili hlasem, co uspával a kolektiv taky nebyl dvakrát přijemný." Povzdechnu.
Akio: ,,Asi niečo také. Ale s Anrem je fakt sranda."
Kaito: " Jsem rád, že máš kamarády, kteří při tobě stojí. Proč jsi neřekl o otci jim? Ze strachu?" Podívám se na něj jemně a položm svou ruku na jeho volnou, kterou nejí.
Akio: Nare mal v tom čase dosť vlastných problémov. Vieš...jeho rodičia s ním robili strašné veci....ani si mysleli že je posadnutý či čo. Na šťastie Drake, jeho priateľ ho z toho dostal."

Kaito: " Aha," bylo jediné na co jsem se zmohl. " Doufám, že teď už jste všichni v bezpečí. Když jste nešťastní nebo v nebezpečí, tak to vaše druhé polvičky taky cítí, ale kolikrát nevím, jak ti pomoct." Sklopím pohled na naše propojené ruce.
[6. 8. 2012 13:42:01] Radioaktivita (Tsu-chan): Usmejem sa.
,,Cítim sa fajn."
Kaito: " to rád slyším." Zvednu se od stolu a odnesu prázdný talíř. " Máš nějaké úkoly ze školy?"
Akio: ,,Jo mám ale nič tažké, neboj," žmurknem na neho a idem makať.
Kaito: Zatímco Akio se odebral do pokoje, aby si udělal úkoly, já poklidím v kuchyni a udělám nádobí. Potom dojdu dolů do schránky pro poštu a jdu zase do domku, kde poštu ani neotevřu a všechny dopisy hodím do koše.
Akio: Za hodinu mám hotovo a idem za Kaitom. Objímem ho zo zadu. ,,Čo budeme robiť?"
Kaito: Z myšlení mě proberou hřejivé ruce kolem mého pasu. " Nevím, copak bys chtěl dělat?"
Akio: ,,Čo navrhuješ? Leboja fakt neviem." Akoby nič mu prechádzam po hrudi.
Kaito: " Ty taky nevíš? Tak to můžeme jít na porcházu, do kina, do zoo, nebo doma koukat na nějaké film, nebo tě můžu naučit něco málo sebeobraně. Vyber si co chceš." dávám mu na výběr a jeho prstíčky ingoruju, ikdyž mi to dá sakra zabrat
Akio: Asi si budem musieť počkať na večer.,,Tak poďme niekam na prechádzku."
Kaito: Myslel jsem si, e si vybere film na doma. Neví, že mám televizi i v ložnici, ale což, procházka nám neuškodí. " Tak se běž obléct, začíná tam bíýt zima."
Akio: Hodím na seba teplejšie oblečenie, dole sa obujeme a virazíme. Je to fajn...celú dobu sa smejeme až zaparkujeme do cukrárne.
Kaito: " Tak jakou zmrzku si dáš? Nechám ti z ní udělat ovocný pohár se šlehačkou." Podívám se na něj. Nejraději bych tu šlehačku měl na něm a pomalu mu jí slízával z těla
Akio: Cítim jeho lačný phĺad. ,,Vanilkovú a citrónovú, prosím."
Kaito: " Dobrá kombinace." Usměju se na něj. Obsluze řeknu ať udělá pohár s třema kopečkama zmrzliny od každé a já i dám po dvou čokoládu, šmoulu a skořici.
Akio: S radosťou sa do toho pustím a po očku sledujem Kaita.
Kaito: Asi bych si neměl dávat zmrzlinu, protože je to moje slabost a pkaždý když jí jím, tak se culím jako školáček. " Chutná?" Kouknu na Akia, který přistiženě sklopí pohled zpět ke zmrzlině.
Akio: ,,Jo," odpoviem a radšej to zajem zmzlinou.
Kaito: Musím se usmát nad tím, jak je roztomilej, když se červená. "Budeš cchtít ještě něco?"
Akio: ,,Ďakujem ale nie." Momentáône mám chuť na niečo iné, ale to mu ukážem až doma.
Kaito: Pokrčím rameny. " Když myslíš." Zavolám obsluhu, že budu platit a ignoruju flirtující pohledy té dívky.
Akio: Ticho rčím. Čo si to dovoľuje flirtovať s MOJÍM Kaitom?
Kaito: Zaplatím a oba se zvedneme. " Lásko, pojď sem." Akio ke mně přijde a já ho jemně políbím. Ta slípka na nás nevěřícně kouká a rudne, jako rajče. " Aspoň ví, že jsem zadaný. Tebe nikdy nikdo nenahradí."
Akio: Šťastne sa usmejem. Vezmem ho za ruku a pomaly ideme domov.
Kaito: Jsem rád, když je Akio šťastný. Na světě pro mě neexistuje krásnější věc, než je jeho úsměv. Je dokonalý. Pomalu dojdeme domů a spokojeně se svalím na gauč.
Akio: Obkročmo si an neho sadnem a pobozkám ho. ,,Dúfam, že na mňa ešte energiu máš," poviem zvodne.
Kaito: " A copak by jsi chtěl dělat broučínku?" Je mi to úplně jasný, ale chci ho trošku potrápit. " Jestli chceš ještě někam jít, tak jsi měl říct rovnou a nemuseli jsme sem ani chodit." Loupnu po něm očkem.
Akio: ,,Akoby si nevedel čo chcem." Rukou mu zamierim ku rozkroku a útami blúdim po jeho krku.Zase mi naskočia tesáky a nechctiec ho uškrabnem. Hneď sa odtiahnem. ,,pre...prepáč," vykoktám.
Kaito: Schodím ho pod sebe na gauč. " Neomlouvej se démonku." Políbím ho. Cítím jeho tesáky, je to krásný pocit.
Akio: ,,Toto bude asi na dlhšie," zaškerím sa a zapojím sa do bozku. Rozopnem mu košeľu a rukami mu behám po hrudi.
Kaito: " Provokuješ," zavrním mu do ucha, které následně skousnu.
Akio: ,,Chcem ťa v sebe a chcem ťa hneď." Vyzlečiem mu nohavice a omotám nohy okolo bokov.
Kaito: " Nech mě, abych tě aspoň připravil, bolelo by tě to." Zamračím se a natáhnu se do stolku, kde jsem měl jednu tubu s lubrikantem.
Akio: ,,Ale čo by." Prevalím ho pode seba a rovno na neho začnem nasadať. Nechcem žiadne nežnosti ani nič podobné. Chcem, aby ma poriadne vojel, nič viac.
Kaito: " Akio!" Snažím se ho zadržet. " Ublížíš si!" Nevím, proč je tak rozdivočelý, asi má mnoho energie, ale nechci, aby si kvůl itomu ubližoval.
Akio ,,Neboj sa, nič sa mi nestane." Dosadnem na neho a telo mi zaplavý slať. Hneď začnem vysadať.
Kaito: Povalím ho pod sebe a začnu do něj až po kořen přirážet. Nenávidím se za to, co dělám Akiovi, ale když chce, tak mu vyhovím.
Vzdychám ako zmyslov zbavený. Presne takto to momentálne chcem. Tvrdo a vášnivo. Dokonalé.
Kaito: Položím si Akiovi nohy na svoje ramena a proniknu do něj hlouběji. Slastí zaklání hlavu a nehty zaryje do mých rukou.
Akio: Neuvedomujem si nič iné len slasťktorú mi dáva. Zbožňujem to.
Kaito: Cítím, jak se Akiovo tělo napíná v křečích, tak vezmu do ruky jeho úd a začnu ho třít. Ve chvíli kdy vyvrcholí a projde jím křeč, vyvrcholím i já.
Akio: Konečne uvolnenie. ,,Bolo to dokonelé,"zašepkám, keď sa na mńa zvalí.
Kaito: " Teda, abych pravdu řekl, tak jsi nebezpečný milenec." Usměju se na něj a políbím ho.
Akio: ,,Ani nevieš ako veľmi," žmurknem na neho.
Kaito: " Nikdy tě neopustím a nikdo nás nerozdělí. Ani tvůj bratr." Políbím ho a otřu nás od pozůstatků milování.
Akio: ,,Navždy," zašepkám. Postavým sa a idem do kúpelne. Na pól ceste sa ešte zastavím a pozriem na Kaita. ,,Ideš so mnou?"
Kaito: " To mě tam chceš?" Vyvalím oči ve kterých září hvězdičky. Zvednu se a dojdu k němu. " Pěkně si tě omyju."
Akio: ,,Hmm a čo takto ďalšie kolo, hmm?" zvodne si obliznem pery.
Kaito: " Ty nikdy nemáš dost, že jo?" Usměju se na něj.
Akio: ,,Teba nikdy." Sadnem si do vane a začnem ju napúš´tať. To ostatné nechám na ńom.
Kaito: Dám do vany voňavé kuličky a vlezu za ním. Sednu si za něj a nechám ho, aby se o mě opřel. Začnu mu masírovat záda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niera Niera | Web | 12. prosince 2012 v 12:29 | Reagovat

Ahnj mas moc pekny bl6g. Ja se zrouna po moji dlouhe nepritomnosti ten svuj. Nechtela bys tam prijit . Budu se tesit :)

2 Ametten Ametten | Web | 6. února 2013 v 19:09 | Reagovat

Moc se mi to líbí !!!!!!§ Piš dál ! Taky píšu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama