!!Za čo trhám ruky, nohy, hlavy!!
Za reklamy!
Za blbé komenty typu: ,,Si blbá, čo to píšeš za blivajzy a ty nevieš vôbec písať." Beriem kritiku, ale len rozumnú. Blog obsahuje yaoi(boys love)
Kopírovanie. Autor tohoto blogu som JA (pri hrách spoluautory) a tak to prosím rešpektujte.
Zatiaĺ všetko, časom ma určite niečo napadne :D
Vaša Tsuky

4.kapitola

24. října 2012 v 17:30 | Tsu a M-chan |  Za lásku sa bojovať oplatí (s Myst)(yaoi, činné)
Tak toto tu už dlho nebolo. Na koci nás čaká nadržaný sek(tam nemá byť sex!!)XD :P

Kaito: M-chan
Akio: moja maličkosť

Kaito: Probudí mě to, že necítím tíhu na svém těle. " Akio?" Zavolám do bytu. Vesele se ozve z kuchyně. Protáhnu se a jdu za ním.
Akio: Otočím sa ku nemu. ,,Si hladný?" opýtam sa. Dúfam že mu ten môj zázrak bude chutiť.
Kaito: " To víš, že jsem," obejmu ho zezadu a koukám, co kuchtí. " Mno, vypadá to a voní to hezky," pochválím ho. Vytáhnu dva talíře a příbory. Položím je na stůl a Akio do nich dá jídlo.
Akio: Taniere položím na stôl a pustíme sa do jedla. Po očku po ńom pokukujem. Niečo na jeho tvári ma strašne fascinuje.
Kaito: Hned po prvním soustu se hned musím rozplývat. " Kde ses naučil tak dokonale vařit? Pochybuju, že by u vás dávali hodiny vaření." Mlaskám jak o život.
Akio: ,,um...myslím že to bolo v 16. alebo 17. storočí...nejak mi to začína splývať."
Kaito: Zarazím se. " E.. To je už sakra dlouho," usměju se nakonec. " Miláčku, budu ti na dnešek muset něco vymyslet. Musím dělat věci do práce," mrknu na něj.
Akio: ,,pôjdem sa prejsť...ak ti to nebude vadiť."
Kaito:" Nevadí ti, že půjdeš sám?" Nehce se mi ho moc pouštět. Mohlo by se mu něco stát. Vždyť mi ho zmlátili už jednou a mohlo by se to opakovat. " A nebo se koukneš na film a pak půjdeme ven spolu. Jak chceš mě je to jedno, ale musíš na sebe dávat pozor, mám strach, že se ti něco stane."
akio: ,,Um, nechcem ťa nejak rozptyľovať alebo rušiť." vezmem tanier a idem ich umyť.
Kaito: Zvednu se jdu hned za ním. Utřu umyté nádobí. " Nebudeš mě nijak rušit a já bych měl klid na duši, že ti nic není."
Akio: ,,Tak dobre, ostanem tu a pozrirem si film," usmejem sa a idem do obývačky vybrať si DVD. Strčím ho do prehrávača a uvelebím sa na gauči.
Kaito: Nechám ho ať si dělá co chce a jdu do své skomné pracovny, kde zasednu k počítači a otevřu si projekt do práce. Hned na něm začnu dělat a zcela se do něj ponořím.
Akio: Pozerám film ale začnem sa strašne nudiť. Dnu ostanem len preto, že som to sľúbil Kaitovi.
Kaito: rychle si odeběhnu na záchod a vzpomenu si na Akia. Miláček sedí na gauči a vyditelně se nudí. " Zlatíčko, dej mi 5 minut, abych se převlíknul a půjdeme ven."
Akio: Poteším sa, že už skončil. Vezmem si bundu, obujem sa a počkám kedy príde
Kaito: Uložím zatím udělanou práci a rychle se převléknu. Akio už stepuje přede dveřmi a a čeká na mě. Vyjdeme z bytu a dáme se do města. " Broučku, zvu tě na zmrzlinu," mrknu na něj. vím o jedné cukrárně, která nemá konkurenci.
Akio: Radostne sa usmejem. Milujem zmrzlinu. Vojdeme do cukrárne kde si objednáme.
Kaito: Servírka nám ke stolku donese obrovské poháry nacpané zmrzlinou a oplatkami. " tak si nech chutnat." Musím se nad jeho rozzářenými očky pousmát. Miluju ho, miluju když se směje.
Akio: Mlsne si vložím kopcovito naloženú lyžičku do úst. Mňam.....je taká dobrá.
Kaito: Každou nabranou lžičku mlsně poválí v ústech a pak ji s blaženým úsměvem polkne. Místo toho, abych jedl svůj pohár ho zasněně pozoruju. Nechápu, jak někdo tak dokonalý jako Akio, může mít tak nebezpečnýho bratra.
Akio: Všimnem si jeho pohľad. ,,Páčim sa ti?" Prvokatývne si vložím lyžičku do úst.
Němně přikývnu. " A moc," a nenápadně polknu.
Akio: ,,To som rád...aj ty mne." Počas jedenia sa ho snažím trochu provokovať.
Kaito:nedokážu se na něj dívat. Je tak sexy, že bych se nakonec neovládl a vzal si ho tady předevšema, což by nebylo moc dobrý. Sním svůj polorozmrzlý pohár a zaplatím za nás oba.
Akio: ,,Kam teraz?" pozriem na neho. Myslím že najblišia zastávka bude nejaká ulička.
Kaito: " Výběr nechám zcela na tobě," chytnu ho za packu a přitáhnu si ho blíž k sobě, aby každý věděl, že má dát ruce pryč.
Akio: Tak uvidíme dokedy vydrží. ,,Um...nepôjdeme sa prejsť do parku?"
Kaito: Rezignovaně přikývnu. Cítím se hrozně vyflusaně, ale nechci tady Akia nechat samotného.
Akio: Sadneme si na lavičku a sledujeme zapadajúce slniečko*nezapadalo už?*
Kaito: " Těžko říct takhle z místa a šoupat se mi nechce, protože jsem moc línej," začne mi hrabat.
Akio: ,,Aha..." opriem sa o neho.
Kaito: " Tady nedaleko je vyhlídka, co takhle se tam jít kouknout?" Navrhnu.
Akio: ,,Dobre." Zodvihneme sa a vydáme sa na vyhliadku. ,,vav, je tu krásne." Pozriem sa dole.
Kaito: " Tak pozor ať tam nespadneš šmudlo. Když jsem tu byl posledně, bylo tady zíbradlí, ale vandalové se asi činili." Koukám smutně na díry v zemi, kde byly zabetonováný tyče. Teď se pod špici skály tyčí propast.
Akio: Opriem sa o neho a pozerám na tú nádheru čo sa nám rísuje pred očami.
Kaito: Přitisknu si ho k sobě a oba pozorujeme jak slunce zachází za obzor hor. Tohle by byl krásný obraz, nbeo fotka. Slunce bylo přesně mezi horami a vydávalo krásnou záři. " S tebou ten čas utíká hrozně rychle," políbím ho.
Akio: ,,aj mne sa zdá." Otrasiem sa zimou. ,,Nepôjdeme už?"
Kaito: Hodím na něj svojí mikinu. " Jo už půjdeme, vzduch začíná nějak rychle chladnout." Je to divný. Park je temný, nechápu proč nefunguje osvětlení. stisknu Akiovu ruku a držím ho co nejblíž u sebe. Pohledem probodávám tmu kolem nás a hledám, jestli tu někdo není.
Akio: Zostrým zmysly. ,,Pozor." Len tak tak uhnem dýke.
Kaito: Kdyby mě Akio nestrhnul zpátky, tak to schytám. " Díky," řeknu rychle a schováme se za nebliižší strom.
Akio: Vykuknem spoza stromu. Ďalej od nás je pár démonov. Drgnem do Kaita a ukážem tým smerom. ,,Čo teraz? Cez nich sa nedostaneme."
Kaito: " Nevím, chvilku počkáme, třeba odejdou," pokrčím rameny. Do křížku s tolika démony se mi dávat nechce. Přitisknu si miláčka blíž k sobě, abych měl jistotu, že se mu nic nestane a zamyšleně pozoruju démony, kteří začali pročesávat okolní křoví.
Akio: ,,Myslím že nemajú záujem niekam ísť. Musíme s odtiaľto dostať skôr ako prídu ku nám."
Kaito: " Nalákám je na sebe a ty utíkej do bytu, tam se zamkni. Až přijdu dvakrát tiše zaklepu, tak buď na pozoru," vložím mu do ruky klíč.
Akio: ,,Kaito...si si istý? Viem že sa vieš biť lae toto nie sú ľudia."
Kaito: " Teď na to není vhodná chvíle, vysvětlím ti to až doma," lípnu ho na nosánek. Jsou otočení, takže se rychle přemístím na druhou stezku a snažím se je na sebe nalákat. Když jsou všichni zaměřeni na mě, pobízím Akia, aby už zmizel.
Akio: S obavami sa rozbehnem ku domu. Démoni sa rozbehnú Kaitovým smerom a ja mám voľnú cestu. Rýchlo za sebou zamknem a čakám čo sa bude dia)t.
Kaito: Když mám jistotu, že je Akio pryč, zavřu oči a soustředím se na proměnu. Jako poloviční démon mám sice malou moc, ale na ně by to mělo stačit. Nevím, kdo je mím otcem, ale musí to být někdo s vysokým postavením, jinak si to nedokážu vysvětlit. Nevím, proč jsem to před Akiem tajil, když je taky démon.
Kaito: Za chvíli je mám vyřízený. Když jsem se před nima objevil, tak byli celkem zaražení, no nevím proč, ale teď se to už nedozvím, jelikož jsou všichni v jistých končinách galaxie. Setřu si z tváře trošchu krve, která tam stekla, když mi jeden dal po hlavě. Dvakrát slabě zaklepu na dveře.
Akio: Opatrne otvorím a keď uvidím Kaita skočím mu nadšene okolo krku. ,,Vitaj späť. Som taký rád že si v poriadku."
Kaito: Jen co mě Akio uvidí, skočí mi kolem krku, že se málem válím pod schodama. Jsem rád, že se dostal domů v pořádku. " Už bude dobře, myslím si, že si daj démoni pěkně dlouho voraz, než nás přijdou navštívit," usměju se na něj a vtáhnu ho do bytu.
Akio: Nechám sa vtiahnúť do bytu. ,,Nie si zranený alebo niečo?" opýtam sa.
Kaito: " Ne, nejsem." Ujistím ho a unaveně si sednu na gauč. " Končím, už nic nezládnu. Ty dokážou vyždímat i ten zbytek energie z těla," zavrčím. Pravdou je, že jsem si po dlouhé době zabojoval a jsem dokonale uvolněný. " Půjdeš se vykoupat zlatíčko? Musíš být z toho celého dne umazaný," juknu po něm.
Akio: Kývnem a ťahám ho zo sebou. Vyzlečiem sa a začnem napúšťať vaňu. Vleziem do nej a lákam ho ku sebe.
Kaito: Nechám ho, ať si určí co chce. Nechci se k němu vnucovat, ještě by mě mohl opustit. Sednu si do vany za něj a jeho tělíčko si vtisknu do náruče. Opře si hlavu o mou hruď a já ho začnu něžně umívat. Doufám, že si nevšimne malého tetování nad pupíkem, které se na mě po boji ukázalo. Nevím, co znamená, ale bude to mít co do činění s démony.
Akio: Užívam si jeho dotyki ktoré mu potom oplatím. Vezmem hubu a umyjem ho. Jemne ho bozkávam na krk.
Kaito: Zakloním hlavu a usměju se. Takhle jsem se v životě necítil. Jeho doteky jsou jemné a přitom vášnivé, dokonalý pocit. Rty mi mapuje krk a hrudník.
Akio: ,,Hmm budeme sa iba hrať, dobre?"
Kaito: Němně přikývnu. Nechám ho, ať se stará, pak to dokončím. V jeho očích vidím malé ďáblíky, kteří se chystají na seč.
Akio: Nechám sa vytiahnúť z vody, usušiť a uložiť do postele. Keď príde ku mne otočím sa na bok tak aby som bol pri ňom a jemne ho bozkávam.
Kaito: Obejmu ho kolem pasu a polibek mu opětuju. Nevím, jestli vydržím jeho škádlení bez toho, abych ho povalil pod sebe a mučil já jeho.
Akio: Nerobím nič iné len ho bozkávam. Myslím že aj to stačí ku tomu aby som ho vzrušil. ,,Asi som mal spať," pozriem na neho.
Kaito: " Teď?" Podívám se na něj. Povalím ho pod sebe a začnu ho líbat. " Jsi hrozný provokatér. Nemysli si, že tě to nechám nedodělané." Líbám ho po těle, občas přejedu přes bradavky. Něžně ho koušu do jemné kůžičky na vnitřní straně stehen a užívám si jeho steny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama