!!Za čo trhám ruky, nohy, hlavy!!
Za reklamy!
Za blbé komenty typu: ,,Si blbá, čo to píšeš za blivajzy a ty nevieš vôbec písať." Beriem kritiku, ale len rozumnú. Blog obsahuje yaoi(boys love)
Kopírovanie. Autor tohoto blogu som JA (pri hrách spoluautory) a tak to prosím rešpektujte.
Zatiaĺ všetko, časom ma určite niečo napadne :D
Vaša Tsuky

2.kapitola

18. července 2012 v 12:03 | Tsuky a Lenushka |  Život je devka (s Lenčou)(yaoi, finish)
A je tu druhá kapitola. Zajtra by ku nám mali prísť nejaký príbuzný a ja nebudem na pc takže tu ani nečakajte nejakú aktivitu....holt smola. Užite si kapitolu a prosím Lenču neukameňujete :D
Zen: Rýchlo nakúpim a bežím domov. Márne. Medzi dverami schytám pár faciek a za vlasy ma otec dotiahne dnu kde ma zmláti do bezvedomia.
Fery: Dojdu domů, kde si lehnu na gauč a pustím si bednu. Ani nevím jak a usnu. Vzbudím se až ráno. S dobrou náladou jdu do práce. Mám hned první hodinu Zenovu třídu.
Zen: Ráno neni nikto doma. Pozviecham sa na nohy zbalím veci a utekám do školy. Až teraz som si spomenul že včera som si ani nezobral tie poondiate príklady. Sakra, tak načo som to robil?
Fery: ,,Jdete pozdě. Proč?" ušklíbnu se na Zena. Jsem zvědav, co si vymyslí.
Zen: ,,Pardon," poviem len. No čo...nebudem mu nič hovoriť aj tak by mi neveril.
Fery: ,,To mi nestačí, ale jak chcete. Můžete jít rovnou k tabuli a vypočítať včerejší úkol.
Zen: Tašku hodím do kúta a postavím sa ku tabuli. Neviem ani zaťať.
Fery: ,,Jak vidím, jste opět mimo. Za pět. Dnes odpoledne si tu pětku přijdete ke mě opravit. O odpolední pauze se můžete důkladně připravit," pošlu ho do lavice.
Zen: To nemyslí vážne. Podľa jeho pohľadu usúdim že hej. Zmorene si sadnem do lavice a snažím sa chytiť niť toho čo hovorí.
Fery: Hodina skončí a já jdu na další. Už se moc těším na odpoledne. Nenápadně si promnu poloztuhlé péro a pokračuji v chůzi.
Zen: Celú školu som ako na ihlách. Neúprosne sa blíži koniec. S posledným zvonením zamierim ku kabinetu matikára. Zaklopem a čakám.
Fery: ,,Dále," snažím se neznít nadrženě a nasadím masku kantora. ,,Pojď dál, Zene. Tady máš příklad."
Zen: Papier si nevezmem a pozriem na neho či je blbý alebo nie. ,,Obaja dobre vieme na čo som tu."
Fery: ,,Ty ho nechceš vypočítat a dostat lepší známku. Ach tak," dramaticky se odmlčím. ,,Ty sis ji přišel zřejmě vyšukat. Tak to se pusť do díla," křivě se usmívám.
Zen: ,,Ani omylom. Ja už to nechcem." Do očí sa mi nahrnú slzy. ,,Dajte mi už pokoj."
Fery: ,,Tak ten příklad spočítej na3 adám ti k tomu i ty příklady na písemku.!
Zen: ,,Lenže ja to neviem. " Priznám neochotne.
Fery: ,,Hmmm, tak co teda s tím?"
Zen: Sklopím oči. ,,Ale devku vám robiť odmietam."
Fery: ,,Ty už děvka si. Vypadni, když nechceš 4 na vysvědčení. Já měl dobrou vůli. Tvůj táta ale mít pochopení nebude."
Zen: ,,Ten nemá pochopenie nikdy," zamumlem si pre seba. Viac sa skrčím. Musím uznať že ak prepadnem z matiky bude to doma voprus. Vlastne, doma už nebudem, foter ma vihodí. Ešte rok a budem slobodný. Ešte rok. ,,Tak fajn," povolím neochotne. Má pravdu, devka už som. Začnem sa vyzliekať.
Fery: ,,Hodný kluk," usměju se a slíknu si kalhoty. Hlavu mu vrazím do svého klína a nechám ji tam tak dlouho, dokud nezačne ochotně lízat můj penis.
Zen: V očiach ma štípu slzy. Keď mi vyvrcholí do úst vypľujem to.
Fery: Dám mu facku. ,,Hezky to slízni ze země.
Zen: Skoro sa povraciam keď sa toho čo i len jazykom dotknem. Keď tam už nič neni vyzlečiem si košeľu a odhalím početné modriny.
Fery: ,,Koukám, že otec nešetří ránama. Škoda za každou, která padne jinam," zašklebím se a opřu ho o stůl. Rychle ho připravím a vrazím mu ho tam.
Zen: Nechápem načo do mňa napchal prsty keď to aj tak bolí ako čert. ,,Bolí...to," vytisnem zo seba medzi vzlykmi.
Fery: ,,To má bolet. A sklapni. Máš vzdychat, ne bulet. Takhle z tebe dobrá kurva nebude."
Zen: Tak pre otca som boxerský vak a pre neho som kurva. Položím hlavu na zem zadok nechám tam kde je. Zavriem oči a čakám kedy bude koniec.
Fery: Pořádně ojedu jeho těsnej zadek. S hlasitým zasténáním se udělám a složím na jeho tělo.
Zen: Nehybne pod ním ležím so slzami v očiach.
Fery: ,,Máte za 3 mínus. Váš výkon nebyl ani průměrný," oznámím mu a posadím se do křesla.
Zen: Smutne na neho pozriem. Postavým sa a sadnem si obkročmo na neho. Nahnem sa nad neho a pobozkám ho. Aspoň raz chcem cítiť hebkosť niečích pier. A je mi jedno že sú jeho.
Fery: Překvapeně se na něj podívám, ale on má zavřené oči. Co ho to popadlo? Chci ho okamžitě odstrčit, ale něco mě zarazilo. Ten polibek. Jak mě s jemností a nemotorností snaží líbat. Já jsem vážně jeho první ve všem. Chytnu ho za boky a pootevřu rty. Jazykem mu pomalu olíznu rty a on je po chvilce ochotně otevře.
Zen: Keď ma jemne chytí za boky skoro zamrnčím. Je to krásna zmena oproti tomu ako ma držal pri tom. Pootvorím ústa a nechám ho vstúpiť snu
Fery: Proniknu jazykem dovnitř a vyzvu ten jeho k hrátkám. Měl bych to zastavit, ale z nepochopitelného důvodu se mi nechce.
Zen: Trochu sa na neho natisnem. Neviem prečo to robím. Chcel by som ho mať v sebe ešte raz ale nie tak ako pred chvíľou. Jemnejšie, s citom.
Fery: Přisunu si ho blíže k sobě, až se otře svým rozkrokem o můj. Zasténám a jemně ho kousnu do rtu. Jeho to ještě víc nažhaví a sám se začne otírat o mě.
Zen: Ticho zaskučím. Cítim že som znovu vzrušený. Ale ani on nie je nečinný. Ústami prejdem na jeho krk a rukami mu blúdim po hrudi.
Fery: Zasyknu, jekmile se jeho mrštný, růžový jazýček dotkne mé bradavky. Jeho ústa ji lapí a hravě ji začne cumlat. Jakmile mi rukou přejede po erekci, už je to na mě moc. ,,Zlobíš," zavrním a opět hladově spojím naše rty.
Zen: ,,Tak ma potrestaj," zašepkám vzrušene keď sa od neho odpojím. Zleziem z neho a dám sa na štyri. Cez plece na neho vrhnem vzrušený pohľad. ,,Ideš?"
Fery: Vycením zuby v šelmovském úsměvu a vlezu si na něho. ,,Ty provokatére," plácnu ho přes zadeček a jemně do něho vstoupím.
Zen: Prekvapí ma keď do mňa vstúpi a nebolí to. ,,Viac," zachrčím vzrušene.
Fery: ,,Neboj se, dám ti, co potřebuješ," začnu do něho rychleji přirážet.
Zen: Vzrušene vdychám a užívam si jeho prírazy. Vdychy sa zosilia ke´d am začne spracovávať v rytme jeho prírazov. ,,Viac," vytisnem zo seba.
Fery: Přidám, co to vůbec jde. Na tu prdel si nesedne a bude to jeho vina. Vůbec ho nešetřím. Končně ucítím, jak to na něho i na mně jde. Stačí ho silně stisknout a naposeldy přirazit a uděláme se nastejno.
Zen: S výkrikom sa urobím na svoje bruško. Počkám kým zo mňa výnde a ľahnem si na zem. Zavriem oči a namáhavo oddychujem.
Fery: ,,Nelež na zemi, nastydneš," zachraptím a podám mu svůj svetr.
Zen: Prekvapene si vezmem sveter do ktorého sa zabalím. Nikdy sa o mňa nikto nestaral a nečakal som to ani od neho.
,,ďakujem," zamumlem.
Fery: Pobaveně ho sleduji, jak pomalinku k němu čuchá a přivírá oči. ,,Sedni si aspoň na židli."
Zen: S námahov sa postavým a idem si sadnuť na najbližšiu stoličku. ,,Prečo sa o mňa staráte?" opýtam sa ale odpoveď nečakám.
Fery: ,,Sám nevím," popravdě odpovím a zadumaně se na něho podívám. ,,Tak co s tebou? Proč se na matematiku alespoň nepodíváš? Určitě nejsi tak tupý."
Zen: Skusnem si peru. ,,Tupí možno nie ale nemám čas." Odvetím a dúfam že to nebude rozoberať.
Fery: Pozvednu obočí. ,,Co tak důležitého děláš celý den?"
Zen: ,,To nie je vaša vec," odseknem mu. Nemusí vedieť všetko.
Fery: ,,To máš pravdu, není," napíšu mu do klasifikace 3. ,,Tady máš příklady," podám mu je. ,,Ale oni nejsou vypočítané." ,,A co sis myslel? Že ti to i vypočítám?" ušklíbnu se.
Zen: ,,Aha, pardon." Postavým sa a začnem sa obliekať.
Fery: ,,Pokud nedostaneš za 3, tak tě nepustím do dalšího ročníku," oznámím mu ještě.
Zen: ,,Uhm, pokúsim sa," zamumlem a idem preč. Domov však nejdem. Zamierim na lúku kde si začnem robiť ´matiku.
Fery: Zakroutím hlavou a přivoním si ke svému svetru. Voní po něm. Zatřepu hlavou a obléknu se. Vyrazím domů.
Zen: Tak nakoniec tá matika nebola tak ťažká. Domov sa dostavím niekedy o šiestej. Hneď na mňa začne kričať otec a samozrejme ma zmláti. Teraz si už nedáva pozor na to aby to nebolo vidno. Po výprasku sa odšmochtrám do izby kde zaspím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tamias Tamias | Web | 18. července 2012 v 12:12 | Reagovat

No holky nevím snad se to zlepší.

2 katka katka | 18. července 2012 v 14:42 | Reagovat

že by měl vsobě trochu citu ale je to zajimavé těším se co bude dál :-)

3 Mysticia-sama Mysticia-sama | Web | 7. srpna 2012 v 23:16 | Reagovat

Chudák, snad se to všechno zlepší. Zdá s emi, že ten učitel není takovej parchat za kterýho se vydává...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama